• 4,95 zł W magazynie
  Nowy

  Kampanie RPG prowadzone przez Baniaka na Twitchu oraz Youtubie cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich miłośników gier fabularnych. Bohaterowie tych serii doczekali się wielu grafik tworzonych przez wiernych fanów. Jeśli znasz przygody z tymi postaciami, warto zakupić przypinkę na pamiątkę tych pięknych chwil we wspólnej wyobraźni.

  4,95 zł
  W magazynie
 • 9,95 zł W magazynie
  Nowy

  Kampanie RPG prowadzone przez Baniaka na Twitchu oraz Youtubie cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich miłośników gier fabularnych. Bohaterowie tych serii doczekali się wielu grafik tworzonych przez wiernych fanów. Jeśli znasz przygody z tymi postaciami, warto zakupić plakat na pamiątkę tych pięknych chwil we wspólnej wyobraźni.

  9,95 zł
  W magazynie
 • 49,95 zł W magazynie
  Nowy

  Kampanie RPG prowadzone przez Baniaka na Twitchu oraz Youtubie cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich miłośników gier fabularnych. Bohaterowie tych serii doczekali się wielu grafik tworzonych przez wiernych fanów. Jeśli znasz przygody z tymi postaciami, warto zakupić koszulkę na pamiątkę tych pięknych chwil we wspólnej wyobraźni.

  49,95 zł
  W magazynie

Śledź nas na Facebooku

Nasz sklep!

Maginarium.pl to kreatywna firma stworzona przez fanów dla fanów. W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe koszulki, kubki i wiele innych produktów. Dzięki naszym zainteresowaniom tworzymy produkty trafiające do serc naszych klientów. 

Darmowa dostawa

Dla zamówienia powyżej kwoty 200 zł i, oraz po spełnieniu następujących warunków: 

 • pod uwagę jest brana ostateczna wartość zamówienia
 • tylko w przedpłacie, 
 • obowiązuje jedynie na terenie Polski, 
 • nie łączy się z kodami rabatowymi

Obowiązuje darmowa dostawa na terenie Polski.