OBSŁUGA KLIENTA od wtorku do czwartku w godzinach 9-16.
Dr Kawashima's Brain Training NINTENDO SWITCH Zobacz większe

Dr Kawashima's Brain Training NINTENDO SWITCH

Nowy produkt

Dostępny do 14 dni

Podaj swój e-mail:

Możemy Ci wysłać powiadomienie gdy tylko produkt będzie dostępny. Możesz również skontaktować się z namia my sprawdzimy co da się zrobić, aby jak najszybciej ten produkt trafił do Ciebie.

139,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Klasyczne oraz nowe ćwiczenia!

Przygotuj się na intelektualne wyzwanie na różne sposoby w Dr Kawashima’s Brain Training na Nintendo Switch! Baw się z nowymi ćwiczeniami (niektóre używają IR Motion Camera w prawym kontrolerze Joy-Con) lub stuknij i trenuj dzięki klasycznym ćwiczeniom z poprzednich gier serii Brain Training, z użyciem stylusa (zawarty w pudełkowej wersji do nabycia w sklepach) lub palca. Twój wybór!

Różnorodne wyzwania

Wypróbuj swoje umiejętności za pomocą asortymentu ćwiczeń i testów, różnych sposobów gry, takich jak trzymanie konsoli Nintendo Switch pionowo i używanie stylusa lub palca, albo IR Motion Camera w prawym kontrolerze Joy-Con, która wykrywa kształt Twoich palców! Sprawdź, co możesz znaleźć w grze:

Finger Calculations: Rozwiązuj działania matematyczne używając palców. Nawet jeśli znasz odpowiedź, będziesz musiał reagować błyskawicznie!
Rock, Paper, Scissors: Spróbuj wygrać – i przegrać – używając palców w grze Kamień, Papier, Nożyce.
Word Scramble: Układaj litery w słowa.
Photographic Memory: Zapamiętaj poprzednie zjęcie.
Dual Task: Przeskakuj przeszkody wybierając najwyższy numer.

… i więcej!

Trenujcie wspólnie!

Każdy z jednym kontrolerem Joy-Con, zmierzcie się z przyjacielem czy członkiem rodziny w wybranym rodzaju treningu, np.:

Birdwatching: Kto szybciej policzy ptaki?
Box Counting: Spróbujcie zapamiętać ilość pudełek.
Wiek Twojego mózgu

Policz średnie Brain Age Score, wykonując serię powtarzalnych ćwiczeń, które sprawdzą, jak szybko przyswajasz informacje, jak dobrą masz pamięć krótkotrwałą i jak bardzo jesteś opanowany. Myślisz, że poradzisz sobie lepiej niż przyjaciele i rodzina? Ustaw przypomnienie na swojej konsoli Nintendo Switch, żeby nie ominąć codziennych treningów – działa też w trybie uśpienia!

Możesz też podzielić się wynikami ze swoją rodziną, dzięki Brain Training Email – daj im znać, jak Ci idzie!
Maginarium.pl to kreatywna firma tworząca od fanów dla fanów. Naszymi sztandarowymi produktami są spersonalizowane koszulki i kubki. Dzięki naszym zainteresowaniom jesteśmy w stanie stworzyć wzory, które trafią do serc naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego też każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Naszym klientom dajemy możliwość wyboru, tworząc dla Was grafikę z jakimkolwiek wzorem sobie zażyczysz.

20 innych produktów w tej samej kategorii: