Plakat Baniaka Thronri Gimgonson Zobacz większe

Plakat Baniaka Thronri Gimgonson 2

Nowy produkt

Plakat z poprawionym, specjalnym wzorem Baniaka

Więcej szczegółów

9,95 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Michał „Baniak” Bańka od 2013 roku prowadzi kanał filmowy youtube o nazwie "Baniak Baniaka", który jest poświęcony w 100% grom fabularnym. Po kilku latach działalności zdobył tysiące fanów, dzięki regularnym publikacjom, humorowi i oferowaniu wsparcia dla Mistrzów Gry. Sam często podkreśla, że tworzy pomoc tylko dla początkujących MG, lecz oglądają go także doświadczeni gracze, ze względu na przystępną i ciekawą formę opowiadania o tym niszowym hobby. Jest autorem serii poradników, filmowych konkursów, prezentacji oraz sesji RPG prowadzonych także na żywo, podczas których publiczność współtworzy przedstawianą fabułę. Baniak znany jest także jako redaktor naczelny polskiej linii wydawniczej gry fabularnej "Dark Heresy".

Jego kanał znajdziecie tutaj.

Produkt w formacie 44 x 31 cm. 

Plakaty są z grubego papieru kredowego, dwustronnie foliowane co zapewna im ogromną odporność na wodę oraz urazy mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu w druku najnowszych maszyn i technologii kolry są zawsze żywe.

Najwyższa jakość w najlepszej cenie! Wykonany jest z wysokiej jakości papieru. Termin realizacji wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Ceny zawierają 23% podatku VAT.

Może chciałbyś plakat z własnym wzorem? W Maginarium.pl cenimy sobie kreatywność i z przyjemnością wykonanym nasz produkt z twoim wzorem.