Nowy Plakat Baniaka Konik Morrski Zobacz większe

Plakat Baniaka Konik Morrski

Nowy produkt

Kampanie RPG prowadzone przez Baniaka na Twitchu oraz Youtubie cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich miłośników gier fabularnych. Bohaterowie tych serii doczekali się wielu grafik tworzonych przez wiernych fanów. Jeśli znasz przygody z tymi postaciami, warto zakupić plakat na pamiątkę tych pięknych chwil we wspólnej wyobraźni.

Więcej szczegółów

99 Przedmioty

9,95 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Michał „Baniak” Bańka od 2013 roku prowadzi kanał filmowy youtube o nazwie "Baniak Baniaka", który jest poświęcony w 100% grom fabularnym. Po kilku latach działalności zdobył tysiące fanów, dzięki regularnym publikacjom, humorowi i oferowaniu wsparcia dla Mistrzów Gry. Sam często podkreśla, że tworzy pomoc tylko dla początkujących MG, lecz oglądają go także doświadczeni gracze, ze względu na przystępną i ciekawą formę opowiadania o tym niszowym hobby. Jest autorem serii poradników, filmowych konkursów, prezentacji oraz sesji RPG prowadzonych także na żywo, podczas których publiczność współtworzy przedstawianą fabułę. Baniak znany jest także jako redaktor naczelny polskiej linii wydawniczej gry fabularnej "Dark Heresy".

Jego kanał znajdziecie tutaj.

Produkt w formacie 44 x 31 cm. 

Plakaty są z grubego papieru kredowego, dwustronnie foliowane co zapewna im ogromną odporność na wodę oraz urazy mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu w druku najnowszych maszyn i technologii kolry są zawsze żywe.

Najwyższa jakość w najlepszej cenie! Wykonany jest z wysokiej jakości papieru. Termin realizacji wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Ceny zawierają 23% podatku VAT.

Może chciałbyś plakat z własnym wzorem? W Maginarium.pl cenimy sobie kreatywność i z przyjemnością wykonanym nasz produkt z twoim wzorem.

9 innych produktów w tej samej kategorii: