F.A.Q.

Q: Jak przygotować grafiki do produktów z własnym wzorem?

A: DAKIMAKURY 120x40 cm; 150x50 cm

Wymiary grafik powinny być jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych wymiarów poduszki. Rozdzielczość powinna wynosić nie mniej niż 150 dpi, zalecana rozdzielczość to 300 dpi. Przy przygotowywaniu grafiki weź pod uwagę, że ok. 1 cm z każdej strony zostanie wykorzystany na szew.

SZABLON DO POBRANIA

    KOSZULKI 

Grafiki na koszulki BIAŁE powinny być w rozmiarze nie mniejszym niż 1000x1000 px o rozdzielczości 300 dpi. Grafiki na koszulki CZARNE z prostym, jednokolorowym wzorem przyjmujemy TYLKO w formacie wektorowym.

    KUBKI

Grafiki na kubki powinny mieć wymiary 20x9,5 cm i rozdzielczość 300dpi.

SZABLON DO POBRANIA

    PLAKATY 44x31 cm 

Grafiki na plakaty powinny mieć wymiary 44x31 cm i rozdzielczość 300dpi.

    PODUSZKI 20x20 cm; 40x40 cm

Grafiki na poduszki powinny wynosić odpowiednio 20x20 lub 40x40 cm oraz być w rozdzielczości min. 150 dpi, jednak zalecana rozdzielczość to 300 dpi. Przy przygotowywaniu grafiki weź pod uwagę, że ok. 1 cm z każdej strony zostanie wykorzystany na szew.

SZABLON DO POBRANIA

Q: Zamówiłem koszulkę, ale jest za duża/mała czy istnieje możliwość wymiany na mniejszy/większy rozmiar?

A: Oczywiście, jest możliwość wymiany na mniejszy/większy rozmiar. Wystarczy odesłać do nas nie używaną koszulkę i gdy ta do nas dotrze to wyślemy pasujący rozmiar.

Q: Kiedy mogę się spodziewać wysyłki zamówienia?

A: Wszystkie zamówienia staramy się realizować w ciągu 1-3 dni roboczych. Jeśli zamówiłeś produkt z własnym wzorem realizacja może potrwać trochę dłużej. W zależności od przedmiotu będzie to 2-5 dni roboczych (plakat, przypinka, brelok, otwieracz, lusterko, miękka podkładka pod mysz, kubek, ekotorba) lub 1-4 tygodnie (koszulka, poduszka, dakimakura, podstawka pod kubek, twarda podkładka). 

Q: Czy nadruk dakimakury jest jednostronny czy dwustronny?

A: Wszystkie nasze dakimakury są dwustronne, także te ze wzorem na zamówienie. Możesz wybrany przez siebie wzór umieścić na obu stronach lub na każdą z nich wybrać inny wzór. 

Q: Jaka jest różnica między wypełnieniem deluxe a standard?

A: Wypełnienie deluxe zawiera więcej wypychacza niż wersja standard.

Q: Z jakiego materiału są zrobione dakimakury/poduszki?

A: Poszewki do dakimakur oraz poduszek (full print) są z policottonu, natomiast poszewki białe oraz wypełnienia do poduszek są z poliestru.

Q: W jaki sposób mogę przesłać plik na produkt z własnym wzorem?

A: Na stronie każdego produktu z własnym wzorem, na samej dole strony znajduje się zakładka “Dostosowywanie produktu”. Tam możesz przesłać swój obrazek lub informację jaki tekst chcesz na produkcie. Wzór możesz nam również przesłać na adres: [email protected], w komentarzu do zamówienia lub w formie linku do stron typu Dysk Google, WeTransfer itp. Nie zapomnij o podaniu numeru zamówienia!

Q: Czy za dopłatą da się wykonać produkt z własnym wzorem szybciej?

A: Niestety nie zawsze jest taka opcja. Zamówienia na produkty tj. poduszki, dakimakury, koszulki, podstawki pod kubek zbieramy przez jakiś i wysyłamy zbiorowo do druku mniej więcej 1-2 razy/miesiąc.

Jeżeli jest to produkt, który robimy na miejscu tj. kubek, podkładka pod mysz, przypinka postaramy się zrealizować zamówienie, tak aby dotarło do ciebie na czas. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że często wyjeżdżamy na konwenty, więc możemy nie być w stanie tego zrobić. 

Q: Czy kubki można myć w zmywarce?

A: Jak najbardziej. Nasze kubki są bezpieczne do użytku w zmywarce oraz w mikrofali. 

Q: Przed chwilą złożyłem i opłaciłem zamówienie przelewem bankowym. Czemu nadal ma ono status “Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym”?

A: Przelewy bankowe zazwyczaj są księgowane na naszym koncie w ciągu 1-3 dni roboczych. Gdy zarejestrujemy wpłatę na naszym koncie, zamówienie zmienia status na "Płatność przyjęta".

Jeżeli chcą Państwo, aby zamówienie natychmiast zmieniło status prosimy o dokonywanie płatności przez system Przelewy24.