Czy istnieje idealny prezent na dzień kobiet? Wciąż nie masz pomysłu co wyjątkowego możesz podarować? Koniecznie sprawdź nasz poradnik!

Mystery Box

Harry Potter? Otaku? Nintendo? Nasz Mystery Box to idealny sposób na prezent niespodziankę, który idealnie dopasuje się do tego czym interesuje się osoba, której go wręczysz! W każdym boxie znajdzie się od kilku, do nawet kilkunastu gadżetów z nadrukami związanymi z wybranym motywem przewodnim. Wybierz spośród 14 tematów i zaskocz nie tylko wybrankę ale i siebie!

Kubek

Kubek to wspaniały prezent na dzień kobiet! Wybierz na przykład taki nadruk, z uroczym jednorożcem, który nie wierzy że ludzie istnieją, lub dowolny inny wzór pasujący do tego, co lubi kobieta, której go podarujesz. W takim kubku z nadrukiem kawa, herbata czy dowolny inny napój zawsze będzie smakował wyjątkowo!

Poduszka

Poduszka z nadrukiem to zawsze sprawdzony pomysł, zwłaszcza z okazji dnia kobiet. Co powiesz, na wariant z takim uroczym kotkiem? Koniecznie sprawdź też inne wzory, wybierz idealny rozmiar poduszki i zaskocz mamę, babcię, żonę, narzeczoną, dziewczynę lub koleżankę niezwykłym podarunkiem.

KARTA PODARUNKOWA

Nadal nie masz pomysłu albo nie możesz się zdecydować? Wybierz kartę podarunkową Maginarium – wybierz tylko kwotą a obdarowana osoba będzie mogła przeznaczyć całą wartość karty podarunkowej żeby wybrać sobie dowolne spośród szerokiej gamy naszych produktów!

Wciąż nie to? Nie martw się i koniecznie sprawdź nasze pozostałe produkty. Na pewno uda Ci się znaleźć wspaniały, nie tylko praktyczny ale przede wszystkim wyjątkowy gadżet!

Written by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *